Зателефонуйте нам:
+38 050 908 63 63
+38 066 680 28 65

Компанія:


Інформація про компанію в даному розділі сайту:

Провідна юридично-консалтингова компанія Аналітик Амбрелла Груп, пропонує Вам юридичне та бухгалтерське супроводження Вашого бізнесу. Також нами надаються послуги з реєстрації   ТОВ,   ГО,   ПП,   ФОП,   підбору персоналу та вивченню ринку збуту.

 

Різновидом нашої діяльності є як юридичне обслуговування так і бухгалтерське обслуговування юридичних осіб і фізичних осіб підприємців. Отже, розглянемо детальніше, що ж насправді представляє з себе даний різновид юридичних та бухгалтерських послуг? У чому полягає ключова відмінність від штатного юриста та бухгалтера? Насправді, абонентське обслуговування - це практично повний аутсорсинг функцій діяльності компанії. Якщо говорити більш доступною мовою, то це обумовлене письмовим договором співробітництво, з чітко визначеним обсягом необхідних клієнту послуг та фіксованою платою за них.

 

В результаті виходить, що відповідна компанія, що потребує даного різновиду послуг, підписує відповідний договір. Як правило, в договорі прописується необхідний обсяг наданих послуг та їх щомісячна фіксована вартість. Надання необхідних клієнту послуг відбувається шляхом закріплення за ним персонального фахівця який в свою чергу вивчає в найкоротші строки всі необхідні матеріали та надає клієнту відповідну кваліфіковану допомогу. Грамотна як юридична так і бухгалтерська підтримка допоможе абсолютно будь-якому суб'єкту господарювання будь-то фізична особа - підприємець чи юридична особа, домогтися значно більш високих результатів в ході своєї діяльності та заощадить його час та гроші. В нас працюють висококваліфіковані фахівці.

 

А тому, ні в якому разі не варто відмовлятися від можливості отримати якісні послуги даного типу. - А враховуючи підпункт 11 пункт 16-1 Розділ XV "ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ" Конституції України згідно якого представництво відповідно до пункту 3 частини першої статті 131--1 та статті 131--2 цієї Конституції виключно прокурорами або адвокатами у Верховному Суді та судах касаційної інстанції здійснюється з 1 січня 2017 року; у судах апеляційної інстанції - з 1 січня 2018 року; у судах першої інстанції - з 1 січня 2019 року такий вид співпраці звільнить Вас від необхідності пошуку та укладання додаткових угод з адвокатами на представництво інтересів в судах, оскільки це вже буде наша проблема. А тому, ні в якому разі не варто відмовлятися від можливості отримати якісні послуги даного типу.

 

Щоб повною мірою усвідомити всі можливості, які вам надає обслуговування наша компанія, варто ознайомитися з найбільш поширеними типами послуг, які входять в дане поняття: 

• консультації юриста та бухгалтера по поточній діяльності підприємства;
• юридичний аудит, бухгалтерський аудит (частковий або повний);
• складання позовних заяв, заперечень, претензій, договорів, посадових інструкцій, колективних договорів, тощо);
• участь у переговорах при перевірках контролюючих органів;
• представництво інтересів в муніципальних, державних та правоохоронних органах;
• експертиза і складання договорів;
• досудове врегулювання спорів;
• представництво інтересів Клієнта в суді щодо виконання рішення суду в виконавчій службі.

 

Перейдіть у розділ, який може Вас зацікавити

Ми допоможемо кожному:

Ми завжди перші

Надамо: відповіді на запитання, консультація безкоштовна

Партнери / корпоративні клієнти компанії: