Зателефонуйте нам:
+38 050 908 63 63
+38 066 680 28 65

Бухгалтерські послуги


Бухгалтерський облік:

Наша компанія надає професійні бухгалтерські послуги як суб'єктам підприємницької діяльності - фізичним особам підприємцям так і юридичним особам. Довіривши свою бухгалтерію нашим фахівцям ви отримаєте: економію Вашого часу щодо обслуговування Вашої компанії, відмінний стан звітності і відсутність проблем з податковими органами.

 

Послуга ведення бухгалтерського обліку для суб'єктів підприємницької діяльності - ФОП включає в себе:

 

•  ведення обліку доходів і витрат;
•  ведення кадрової документації суб'єкта господарювання;
•  розрахунок заробітної плати;
•  заповнення і своєчасна здача звітів для юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, згідно із законодавством;
•  розрахунок внесків та здача звітності до Пенсійного фонду;
•  заповнення і здача звіту фізичних осіб підприємців - як платника єдиного податку.

 

Послуга ведення бухгалтерського і податкового обліку для підприємств включає в себе:

 

•  розробка облікової політики на підприємстві;
•  ведення розрахунків з постачальниками та покупцями;
•  нарахування заробітної плати;
•  ведення обліку доходів і витрат;
•  розрахунок податків, здача податкових декларацій та розрахунків з податків до податкових органів, проведення звірок з податковими органами;
•  своєчасне складання фінансових звітів згідно з законодавством.

 

Бухгалтерське супроводження:

Бухгалтерське супроводження — це послуги по веденню бухгалтерського та податкового обліку, а також складання бухгалтерської і податкової звітності у встановлені законодавством строки. В послуги бухгалтерського супроводу входить ведення первинної документації в автоматизованій програмі 1С, розрахунок і сплата податків, систематизація облікових даних у розрізі окремих показників і рахунків.

Ми візьмемо на себе надання бухгалтерських послуг: відповідальність за здійснення операцій та закриття звітних періодів, складання і здачу бухгалтерської та податкової звітності в органах ДФС, статистики, фондах, а також здійснення звірки розрахунків з податковими органами та представлення інтересів вашої організації у всіх вищевказаних органах. Компанія "Аналітик Амбрелла Груп" надає бухгалтерські послуги як фізичним особам підприємцям так і підприємствам різної форми власності.

 

Наша компанія візьме на себе підготовку та здачу звітів будь-якої складності.

 

Ви тільки що почали господарську діяльність, але у Вас немає бухгалтера або з якихось причин Ви залишилися без висококваліфікованого бухгалтера? Наші фахівці візьмуть на себе всі питання і завдання Вашої фірми.

 

Ми допомагаємо Вашому бізнесу в найскладнішому для Вас питанні - здача звітності в контролюючі органи. Навiть незначні помилки, допущенi в даній сфері, приводять до значних витрат Вашого підприємства.

 

Наші фахівці постійно стежать за особливостями та нововведеннями законодавства пов'язаного з бухгалтерією та оподаткуванням. Варто відзначити, що своїм клієнтам ми гарантуємо правильність заповнення звітів і здачу їх в регламентований термін.

 

Гарантія роботи підприємства без всяких проблем - це правильний вибір фахівця, на плечі якого ляже підготовка і здача звітів.

Для досягнення успіху шукайте оригінальні шляхи:

Ми допоможемо кожному

Надамо: відповіді на запитання, консультації, супровід

Партнери / корпоративні клієнти компанії: